Výstava na výstavišti v Lysé nad Labem

Výstava na výstavišti v Lysé nad Labem

Vážený příteli,

dovoluji si Tě jménem výboru Klubu chovatelů holubů českých voláčů sivých pozvat na tradiční lednovou speciální výstavu, která se uskuteční ve dnech 13. až 15. ledna 2017 na výstavišti v Lysé nad Labem v rámci Středočeské výstavy drobného zvířectva NÁŠ CHOVATEL 2017. Tato tradiční výstava je rozšířená o celostátní speciálky chovatelských klubů a z tohoto důvodu máme velký zájem, aby se na výstavě předvedl co největší počet kvalitních českých voláčů sivých. Propozice této výstavy a výstavní podmínky jsou součástí tohoto dopisu. Připomínám, že na naší speciálce soutěžíme se šestičlennými kolekcemi, kde musí být zařazen alespoň jeden výletek. Kdo nemá potřebný počet holubů v dané varietě, může vystavit i menší kolekci holubů.

Velmi příjemné, a doufám, že snad již tradiční, je i sobotní setkání chovatelů na neformálním večeru, kde u dobrého jídla a pití je možné v klidu prodiskutovat vše potřebné, a to nejen holubářské záležitosti. Závazné přihlášky na ubytování přijímá přítel jednatel Jiří Sčebel, tel.: 739680060, e-mail: jiri.scebel@snhk.cz. V neděli dopoledne se uskuteční na výstavišti výroční členská schůze s vyhlášením výsledků speciální výstavy.

Vážený příteli, chtěl bych Ti zároveň touto cestou jménem výboru klubu popřát vše nejlepší, ale hlavně hodně zdraví v novém roce 2017 a budu se těšit na shledání na výstavišti v Lysé nad Labem u našich krásných holubů.

Za výbor Klubu ČVS Petr Čech  

No Comments

Post A Comment